Powered Max Nedir?

Powered Max Nedir?

Powered Max Nedir?

Bugüne kadar piyasada olan kilo aldırıcı ilaçlar, tabletler, gıda takviyesi ve aktar ürünlerini unutun!
Powered Max tamamen doğal bitki ve özlerinden oluşan toz karışımı kilo almaya ve iştah açmaya yardımcı besin takviyesi bir üründür.(İlaç, doping veya tablet değildir.)
Powered Max uzman diyetisyenler tarafından hazırlanan en güçlü ve sağlıklı özel formülü ile sektöründe öncü olan Powered Max formülü ile birleştiğinde bu özel ürün ortaya çıkmıştır.
Powered Max bir (1) kutuda iki yüz elli (250) gram ve toz halindedir. Günde on (12,5) gram ölçeği ile ortalama yirmi (20) günlük kullanımlıktır.(Kutu içeriğinde kendi ölçeği ile kullanılmalıdır, servis başına altı, yirmi beş (6,25) gramdır.)
Powered Max Sağlıklı, kolay ve doğal bir şekilde kilo almanıza yardımcı olur.

İçeriği;
Powered Max Formül, C Vitamini, Harnup (Keçiboynuzu), Kakao, Polen, Hindistan Cevizi, Zencefil ve Meyan Kökü. Bu bitki ve özlerine karşı bir alerjiniz yok ise gönül rahatlığı ile kullana bilirsiniz,
Alerjiniz varsa Doktorunuza danışarak kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Powered Max’i bu derece başarılı kılan faktörler;

Yirmi (20) Günlük Kullanımda Ortalama Dört (4) KİLO Almaya Yardımcı Olması!
Tamamen Doğal Toz Karışımı Gıda Takviyesi Olması!
Kas Oluşumunu ve Gelişimini Desteklemesi!
Multivitamin (C) ve Mineral Deposu!
İştah Açması!
Gün Boyu Protein ve Karbonhidrat İhtiyacı Karşılaması!
Sağlıklı, Kolay ve Doğal Bir şekilde Kilo Aldırması!
Enerji, Güç ve Dayanıklılık Sağlaması!
Eşsiz Kokusu ve Tadı!
Metabolizmanızı ve Sindirim Sisteminizi Düzenlemesi!

Vücudun İdeal Kilosu Sağlık Açısından Çok Önemlidir.

Zayıflık, bazı hastalıklar için risk oluşturan ve istenmeyen bir durumdur. Kilo alamamak ciddi hastalıkların habercisidir. Kilo alamamanın birçok sebebi vardır.
Bunların başında psikolojik sebepler yer alırken şeker, kolesterol, hormonal sebepler, metabolizma dengesizliği ve tiroit gibi hastalıklardan dolayı kilo almanıza engel sebeplerdir.
Zayıflık en büyük fiziksel problemleride beraberinde getiriyor, Zayıf kişiler her şeyi yaptıkları halde kilo alamıyor ve ne yapması gerektiğini düşünüyor. Bunun sonucunda doktora başvurulduğunda tahliller sonucu her şey normal olduğu zaman Powered Max kilo almaya yardımcı besin takviyesi zayıf kişiler için ön plana çıkıyor. Tek çözüm olarak Powered Max kilo almaya yardımcı besin takviyesi zayıf kişilerin kurtarıcısı oluyor. Boyunuza ve yaşınıza göre ideal kilonuza erişmeniz için Size Powered Max’i öneriyor ve beslenme alışkanlıklarınızı geliştirmeye özen göstermeyi tavsiye ediyoruz.
Powered Max bir doping, ilaç veya tablet değildir. Tamamen Bitkisel Toz Karışımı bir besin takviyesidir. Sağlıklı ve en kolay bir şekilde metabolizmanıza bağlı bir süreçte kilo almanıza yardımcı, Kas oluşumunu ve gelişimini de sağlayarak vücudun fit ve hacimli olmasını sağlar.

Uzman Ekibimize whatsapp’tan ve İnstagramdan dm ile ulaşıp Diyetisyenlerimiz tarafından hazırlanan günlük kalori ihtiyacınızı öğrenebilirsiniz. Bu sayede kalori ihtiyacınız ile birlikte ideal kilonuzu ve vücut kitle indeksinizi de (BMI) öğrenebilirsiniz.
Dilerseniz kendinizde hesaplaya bilirsiniz.